Referanslar

Büyüksünabi adını siz sayın müşterilerimizden almıştır.

Bizim için en önemli referans ürünlerimizi satın alıp kullanan müşterilerimiz tarafından verilen referanslardır. Türkiye'nin en büyük alış veriş portalı Gittigidiyor.com da bugüne değin 2000 den fazla kişi hakkımızda %100 olumlu yorum vermiştir.


Gitti Gidiyor Sayfamız Tıkla


Yorumlar

Ayvalık ta yaşıyorum , bu sistemin kurucularına müteşekkirim, önemli bir hizmet sağlıyorlar çok memnunum özellikle pantalon kalıpları çok başarılı.Tebrik ederim.,yıllardır alış veriş yapıyorum..
Ben yurtdışında yaşıyorum. Iki metreye yakın boyum ve geniş yapım ile bugüne kadar Türkiye'de giyim bulmakda zorlanıyordum. "Büyüksünabi"'yi internet aracılığı ile buldum. Şu anda Istanbul'dayım. Bakırköy mağazasına uğradımve iyi ki de uğramışım. Çok memnun kaldım. Murat bey güleryüzlü, dürüst bir beyefendi. Bana çok yardımcı oldu. Giyimler çok kaliteli ve fiyatları büyük beden giyimleri için gayet iyi bir fiyata satılmaktadır. Büyük bir alışveriş yaptım ve çok memnun kaldım. Büyüksünabi'den alışverişime devam edeceğim ve bu iş yerini gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
mesafeli satış sözleşmeniz nerede alışverişi tamamlamaya kadar geldim sepette mesafeli satış sözleşmesini onaylayın yazıyor ortada sözleşme link vs. yok bu nasıl iş
Kolay gelsin arkadaşlar ben sizin bir müşterinizim bu üç dört defa sizden alışveriş yapıyorum bu sefer de yapmak istiyorum çok tuttu sepete bekliyor bize bir indirim yapın
Yeni mesaj