BüyüksünAbi'ye Hoş Geldiniz

 

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen Büyük Beden Erkek Giyim Sitesindesiniz

 

 

 

* BüyüksünAbi'de satılan ürünlerin tamamı büyük beden özel kalıplarla üretilmiştir. Üretimde kullanılan kumaş ve malzeme 1. kalitedir, %100 garantilidir.

 

* BüyüksünAbi'den satın aldığınız tüm ürünleri 30 gün içinde  kayıtsız şartsız iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. 100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

 

* Sitede havale ve kredi kartı ile ödemenin yanı sıra ürün tesliminde nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz, PayPal ile veya Gittigidiyor üzerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

 

* siparişleriniz en geç 2 iş günü içinde  kargoya verilir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BÜYÜKSÜNABİ'DEN ALIŞVERİŞ YAPMAMANIZ İÇİN GEÇERLİ SEBEPLER

 

1. Bedeniniz müsait değilse, çünkü bizim ürün kalıplarımız  gerçekten büyük bedene ihtiyacı olanlar için geliştirilmiştir. En küçük beden  2XL ürünümüzün  göğüs  ölçüsü  66CM dir, piyasa satılan normal ürünlerin 2XL bedeninin göğüs  ölçüsü 60CM gelir.  En büyük beden 8XL ürünümüzün göğüs ölçüsü 92CM gelmektedir.  Pantolonlar içinde en küçük bedenimiz 56 bedendir yani kot ölçüsü olarak 44  bedene eşittir. En büyük pantolon bedenimiz ise 80 bedendir.

 

 

 

2. Internetten alışverişe güven duymadığınız için, %100 iade ve değişim garantisi, kapıda ödeme seçeneği, kredi kartları için SSL sertifikası güven duymanıza yetmeyebilir,  ayrıca buyuksunabi ürünlerini Türkiye'nin en büyük alışveriş portalı  gittigidiyor.com sitesinden alan ve aldıkları ürün ve servis için büyüksünabi hakkında  olumlu yorumda bulunan  2000 kişidenfazla kişiye de inanmayabilirsiniz.. Ama yine de yaptıkları yorumları okumak isterseniz tıklayın.

 

 

3. Görmeden dokunmadan  denemeden Internetten ürün almak istemediğiniz için, biz ürün bilgilerinde kumaş detaylarını, ürün özelliklerini ayrıntılı bir biçimde veriyoruz, ayrıca her ürün için detaylı ölçü tablosu ve nasıl ölçüm yapılacağını belirtiyoruz. Yine de yanlış beden de sipariş verilirse %100 değişim garantisi sunuyoruz.. Tüm bunlara rağmen Internette giyim eşyası alınmaz derseniz  Istanbul Avrupa yakasında TEM üzerinde Giyimkent sitesinde  yeni açtığımız  3 katlı fabrika satış mağazamıza sizi bekliyoruz. Adres ve ulaşım bilgileri için tıklayın

Yükleniyor...